یادگیری عمیق به زبان ساده : پلتفرم شبکه عمیق چیست – قسمت سیزدهم

یک پلتفرم یادگیری عمیق ، کاربر را قادر می سازد تا بدون اینکه یک شبکه عمیق را از صفر ایجاد کند از آن ها استفاده کند. آن ها به دو شکل مختلف عرضه می شوند: پلتفرم های نرم افزاری و پلتفرم های کامل.

پلتفرم ، مجموعه ای از ابزارهایی است که کاربران می توانند با روی آن ها شبکه ها را بسازند. پلتفرم های نرم افزاری در مفهوم دیگر شامل سیستم عامل ها مانند iOS و اندروید و MacOS و ویندوز می شوند. یک پلتفرم یادگیری عمیق مجموعه ای از ابزار ها را فراهم می کند که روند ساخت یک شبکه عمیق را برای یک برنامه سفارشی ساده می کند. آن ها به طور معمول به کاربر اجازه می دهند تا یک شبکه عمیق خاص را انتخاب کند ، داده ها را ادغام و ترکیب کند و مدل ها را از یک رابط کاربری مدیریت کند. بعضی از پلتفرم ها همچنین هنگام افزایش مجموعه داده های آموزش به افزایش عملکرد کمک می کنند.

Ersatz Labs نمونه ای از یک پلتفرم کامل است زیرا میزبان برنامه های یادگیری عمیق شما روی یک ابر است. این پلتفرم جنبه های فنی مانند سخت افزار ، کد و شبکه را کنترل می کند. کاربر فقط نیاز به ایجاد و مدیریت شبکه های عمیق از طریق رابط کاربری دارد. در مقابل ، پلتفرم های نرم افزاری نیاز دارند تا کاربر شبکه ها را بر روی سخت افزار شخصی خود آموزش داده و آن را اجرا کند.

 H2O.ai و Dato GraphLab دو نمونه از پلتفرم های نرم افزار یادگیری ماشین هستند که شبکه های عمیق را ارائه می دهند. از آنجا که این پلتفرم ها کامل نیستند ، برای استفاده از آن ها باید آن ها را بر روی زیر ساخت های سخت افزاری خود نصب کنید.

آیا تاکنون از این پلتفرم ها استفاده کرده اید؟ لطفاً تجربیات خود را بیان و به اشتراک بگذارید.

منبع Youtube

همچنین ببینید

ساخت انیمه از ویدیو های واقعی

ساخت انیمه از ویدیو های واقعی !

این مدل هوش مصنوعی به زیبایی می تواند تصاویر و ویدیو های واقعی را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *