یادگیری عمیق به زبان ساده : H2O.ai – قسمت چهاردهم

H2O.ai  یک بستر نرم افزاری است که الگوریتم های یادگیری ماشین و همچنین یک مدل شبکه عمیق را ارائه می دهد. همچنین قابلیت پیش پردازش پیشرفته داده ها ، یک رابط کاربری بصری و چندین پیشرفت داخلی برای کار با داده ها را برای کاربر فراهم می کند. با این حال ، این ابزار ها باید روی سخت افزار شخصی شما اجرا شوند.

 H2O.ai توسط SriSatish Ambati ، Cliff Click  و Arno Candel تاسیس شد. این پلتفرم علاوه بر تنها شبکه عمیق خود یعنی MPL ساده، مدل های متنوعی مانند GLM ، جنگل تصادفی توزیع شده ، بیز ساده ، مدل خوشه بندی K-Means و چند مورد دیگر را ارائه می دهد.H2O.ai  به منظور آموزش بار داده ها ، می تواند به چندین منبع داده مرتبط باشد.

رابط کاربر کاملا بصری است ، اما شما همچنین می توانید از طریق برنامه های دیگر مانند Tableau یا  Excel  با ابزار کار کنید. این رابط ها به شما این امکان را می دهند که با پیکربندی ابرپارامتر های آن ، یک شبکه عمیق ایجاد کنید.

 H2O.ai باید بر روی سخت افزار شما مستقر و نگهداری شود ، که ممکن است یک عامل محدود کننده باشد. با این حال ، این پلتفرم با بسیاری از پیشرفت های عملکردی مانند نگاشت/کاهش درون حافظه ، فشرده سازی ستونی و پردازش موازی توزیع شده همراه است. بسته به ویژگی های سخت افزار شما ، آموزش در مورد مجموعه داده های بزرگ می تواند در مدت زمان معقولی انجام شود. به عنوان یک نکته اضافه ، مشخص نیست که پشتیبانی GPU به صورت داخلی در پلتفرم ارائه شده است یا خیر.

آیا با تجربه کار با پلتفرم H2O.ai را دارید؟ لطفاً نظرات خود را بیان و  تجربیاتتان را در میان بگذارید.

منبع Youtube

همچنین ببینید

ساخت انیمه از ویدیو های واقعی

ساخت انیمه از ویدیو های واقعی !

این مدل هوش مصنوعی به زیبایی می تواند تصاویر و ویدیو های واقعی را به …

یک نظر

  1. H2O.ai یک پلتفرم عالی هست اما نمیدانم چرا به تازگی با مشکل ورود کاربران به پنل کاربری مواجه شده است؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *