معرفی نسل پنجم دوربین های نظارتی و پلاک خوان

معرفی نسل پنجم دوربین های نظارتی و پلاک خوان

ما بسیار هیجان زده هستیم که از یک نقطه عطف قابل توجه در فناوری و نوآوری خود پرده برداری می کنیم : نسل پنجم دوربین های نظارتی LPR و ANPR (Nanopak5، Micropak5، Citypak5 و Visipak5)

این پیشرفت نشان دهنده یک جهش قابل توجه رو به جلو در تعهد ما به ارائه راه حل های پیشرفته است که به عملیات سازمان شما قدرت می بخشد.

در دوربین های پلاک خوان نسل پنجم، چه چیزی جدید است؟

تجربیات ما در سال‌های گذشته به ما کمک کرده است تا به درک قوی‌تری از پتانسیل پلاک خوان (LPR) دست یابیم و توجه و منابع خود را روی KPIهای قدرتمندتر و مهم‌تر متمرکز کنیم.

نسل پنجم دوربین‌های Nanopak، Micropak، Citypak و Visipak LPR به لطف ارتقاهای عمده در قدرت پردازش و سرعت، از دقت بالا (بله! حتی بیشتر!) برخوردار است :

۲ برابر قدرت پردازش

نسل پنجم دارای یک CPU با ظرفیت محاسباتی دوبرابر است که سرعت انتقال داده و اجرای الگوریتمی را بهبود می بخشد. این ارتقا نه تنها با کاهش تأخیر و بهبود قابلیت‌های پردازش بلادرنگ، عملکرد تشخیص پلاک خودرو را بهینه می‌کند، بلکه زمینه را برای ترکیب عملکردها و پیشرفت‌های آینده نیز فراهم می‌کند.

هوش مصنوعی بهبود یافته

دوربین‌های نسل ۵ اکنون به لطف قابلیت‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، پیشرفته‌تر از همیشه «هوشمندتر» شده‌اند که با سرعت پردازش و قابلیت ذخیره‌سازی جدید نیز تقویت شده‌اند. اکنون، برای دوربین‌های ما آسان‌تر است که «از اشتباهات خود بیاموزند» و این موضوع، سیستم پلاک خوانی شما را بهبود خواهد بخشید.

وضوح پیشرفته

مقدار مگاپیکسل بالاتر نه تنها داده های مربوط به پلاک بلکه عکس های دقیق از کل خودرو را نیز امکان پذیر می کند.

قابلیت اتصال پیشرفته

با گزینه های اتصال پیشرفته می توانید همیشه در ارتباط بمانید :

  • ماژول PoE پیشرفته در Micropak و Visipak تعبیه شده است
  • برد Wiegand یکپارچه
  • مودم ۴G تعبیه شده در Citypak، دیگر نیازی به آوردن داده به سایت نیست

۲ برابر مصرف انرژی کمتر

نسل پنجم با تعهد عمیق به پایداری در ذهن طراحی شده است، و تضمین می کند که دوربین ها با حداکثر کارایی کار می کنند و از انرژی کمتری استفاده می کنند و در عین حال دو برابر عملکرد را ارائه می دهند.

چه چیزی ثابت می ماند؟

  • رابط نرم افزاری مشابه
  • قابلیت های اتصال یکسان
  • محصولات نسل های قبلی همچنان تا سال ۲۰۲۴ در دسترس خواهند بود و پشتیبانی و نگهداری از این دوربین ها به مدت پنج سال ادامه خواهد داشت.
  • تعهد ما به مسئولیت اجتماعی و ژئوپلیتیکی در فرآیندهای طراحی و تولید ما که منحصراً در اروپا و آمریکای شمالی انجام می شود منعکس می شود.

منبع : survisiongroup

همچنین ببینید

فناوری تشخیص پلاک چگونه می تواند به مراکز بهداشتی و درمانی کمک کند؟

فناوری تشخیص پلاک چگونه می تواند به مراکز بهداشتی و درمانی کمک کند؟

بیمارستان ها و مراکز بهداشتی همواره با چالش های مربوط به پارکینگ خودروها و وسایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *