یادگیری عمیق به زبان ساده : Dato GraphLab – قسمت پانزدهم

Dato GraphLab  یک پلتفرم نرم افزاری مناسب برای پروژه های  یادگیری عمیق است که نیاز به تجزیه و تحلیل نمودار و سایر الگوریتم های مهم دارند. این پلتفرم دو شبکه عمیق ، پیش پردازش پیشرفته داده ها ، یک رابط کاربری بصری و پیشرفت های داخلی برای پردازش کلان داده ها را فراهم می کند.

در حال حاضر Dato GraphLab یک MLP ساده و یک شبکه کانولوشنی ارائه می دهد. ویژگی مهم این پلتفرم ، ابزار  Graph Analytics است که می تواند در کنار مدل های یادگیری عمیق اجرا شود. سایر ابزار های ارائه شده شامل تجزیه و تحلیل متن ، یک توصیه کننده ، کلاسه بندی ، رگرسیون و خوشه بندی است. همچنین می توانید GraphLab را به چندین منبع داده متصل کرد تا بار های داده آن ها را آموزش دهید.

این پلتفرم دارای یک رابط کاربری بصری به همراه افزونه ای به نام GraphLab Canvas است. این برنامه افزودنی تجسم بسیار پیچیده ای از مدل های شما ارائه می دهد.

با وجود این که GraphLab نیاز به پیاده سازی و نگهداری بر روی سخت افزار شخصی شما دارد ، این پلتفرم دارای پیشرفت های عملکردی بسیاری است که باعث آموزش در مجموعه های بزرگ داده می شود.

GraphLab  سه نوع حافظه داخلی ارائه می دهد – جدولی ، ستونی و نمودار. علاوه بر این ، این پلتفرم پشتیبانی GPU داخلی دارد که برای آموزش بسیار مفید است. همچنین می توانید هر نوع مدل را به عنوان Service تنظیم کنید که از طریق API برای برنامه نویسی قابل دسترسی باشد.

تحت چه شرایطی از نمودار ها در پروژه های یادگیری عمیق خود استفاده می کنید؟ لطفاً نظرات خود را بیان و با ما در میان بگذارید.

منبع https://www.youtube.com/watch?v=oRIn2vOK3Tw

درباره‌ی احمدرضا جعفری

همچنین ببینید

خودرو های خودران چگونه کار می کنند

خوردو های خودران چگونه کار می کنند؟

وقتی درباره ماشین خودران فکر می کنیم، اغلب اوقات این طور تصور می شود که می خواهیم از نقطه A به B برویم؛ بدون آن که خودمان پشت فرمان ماشین بنشینیم. اما به درستی، چه چیزی یک وسیله نقلیه معمولی را تبدیل به یک وسیله نقلیه خودران می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *