پشتیبانی از حروف جدید پلاک های استاندارد

معرفی حروف جدید برای پلاک های نظامی و سیاسی

با توجه به اضافه شدن حروف ث (خودرو های سپاه)، ز (وزارت دفاع)، ش (ارتش)، ف (ستاد کل نیروهای مسلح)، D (سیاسی) و حرف S (تشریفات) کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا و نرم افزار مدیریت تردد آی پلاک به روز رسانی شد.

تشخیص حروف جدید پلاک - سیاسی تشریفات نظامی ارتش و سپاه

با توجه به اینکه تعدادی از مشتریان هنوز نسخه های قبل از 7 را دارند، نسخه 6 هم برای آخرین بار جهت پوشش دادن این حروف به روز رسانی شد و هم اکنون دو نسخه 7.7 برای مشتریان جدید و 6.99 برای مشتریان قدیمی آماده است. دقت این نسخه روی ارقام قدیمی تغییر خاصی نکرده است، لذا اگر در شهرهایی زندگی می کنید که خودروهای دارای این حروف تردد ندارند، تغییر کتابخانه لزومی ندارد.

نحوه به روز رسانی به نسخه های 7.7 و 6.99

این نسخه ها به صورت زیر در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت

1. مشتریانی که از تاریخ 13 فروردین 1396 به بعد، به صورت تک مجوز یا چند مجوز خرید کرده اند، تمام مجوزها به صورت رایگان به روز خواهد شد. برای این منظور باید کد دستگاه به همراه فایل cfg قدیمی را به آدرس ایمیل شرکت فرستاده و تقاضای نسخه جدید بدهید. حتی الامکان طی یک یا دو روز کاری، مجوز جدید در اختیارتان قرار خواهد گرفت. (برای مشتریانی که بسته 30 مجوزی خرید کرده اند تاریخ فوق 13 مهر 1395 است.)

2. مشتریانی که قبل از تاریخ 13 فروردین 1396 خرید مجوز داشته اند، باید به ازای هر مجوز 25% قیمت روز (مثلا 225 هزار تومان برای حالت تک مجوز) پرداخت کنند.

3. فروش نسخه نامحدود از حدود دی ماه 1395 متوقف شده است، با این حال برخی مشتریانی که قبل از آن تاریخ نسخه نامحدود خرید کرده اند، تقاضای به روز رسانی داشتند که برای همین منظور نسخه 6.99 تدارک دیده شد. با توجه به اینکه این، آخرین به روزرسانی نسخه ی 6 است پیشنهاد ما این است که این دوستان به نسخه 7.7 مهاجرت کنند.

این افراد می توانند به سه صورت عمل کنند

3.1 ضمن حفظ نسخه نامحدود 6 که الان دارند، تنها با پرداخت 25% هزینه های مندرج در لیست قیمت کتابخانه آخرین نسخه کتابخانه را به صورت بسته های مجوزی داشته باشند که دوره گارانتی آنها هم به روز خواهد شد.

3.2 با پرداخت ما به التفاوت هزینه ای که قبلا پرداخته اند و هزینه بسته 30 مجوزی، به نسخه نامحدود 6.99 به روز رسانی کنند. مثلا اگر قبلا 7 میلیون پرداخت کرده اند، در حال حاضر باید 3 میلیون تومان دیگر بپردازند. البته دوباره ذکر می کنیم که این آخرین به روزرسانی نسخه 6 خواهد بود.

3.3 فقط تا پایان مهر ماه می توانند با پرداخت ما به التفاوت هزینه ای که قبلا پرداخته اند تا 18 میلیون تومان، به نسخه نامحدود 7.7 به روز رسانی کنند. این گزینه تنها برای مشتریان قدیمی نسخه نامحدود و برای مدت دو هفته برقرار است. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا