کتابخانه نرم افزاری تشخیص پلاک ساتپا

کتابخانه تشخیص پلاک
ساتپا

کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا ، جهت کنترل تردد خودرو ها و تامین امنیت طراحی گردیده که می تواند با استفاده از تکنیک های پیشرفته پردازش تصویر، عملیات پلاک خوانی خودرو در حال حرکت را با دقت بسیار بالا و کمترین خطا ممکن و به صورت آنی ( Real Time ) انجام دهد.

95%

دقت تشخیص پلاک

100ms

سرعت تشخیص پلاک

تشخیص انواع

پلاک های استاندارد ایران

++C

زبان برنامه نویسی

مساله

برای کنترل تردد خودرو های در حال حرکت چه اقدامی می توان انجام داد؟ آیا تنها راهکار قابل ارائه ثبت دستی شماره پلاک خودرو و زمان ورود و خروج آن است؟ اگر تعداد تردد بسیار باشد باز هم می توان اطلاعات خودرو ها را به طور دستی ثبت کرد؟ برای کاهش خطای انسانی چه راه حلی وجود دارد؟

ضرورت

کنترل تردد در دنیای امروز اهمیت بسیار بالایی دارد. با استفاده روز افزون از خودرو ها و سایر وسایل نقلیه، جهان امروز بیش از همیشه نیازمند راهکاری برای نظارت بر تردد خودرو ها و افراد است. این راهکار باید علاوه بر دقت قابل اعتماد، نیازمند پایداری دائمی است تا بتواند به صورت 24 ساعته بر تردد خودرو ها نظارت داشته باشد.

راهکار

کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا به عنوان اولین موتور نرم افزاری پلاک خوان کشور برای رسیدگی به مساله نظارت و کنترل تردد توسط شرکت دانش بنیان شهاب عرضه گردیده که می تواند با دقت بالا پلاک خودرو های در حال حرکت را ثبت نماید.

مزایا

ساتپا با بروزرسانی های مکرر خود بهینه ترین موتور پلاک خوان کشور است و می تواند با دقت بسیار بالا در شرایط مختلف آب و هوایی پلاک خودرو ها را ثبت کند. موتور پلاک خوان ساتپا قابل استفاده در سیستم عامل ها و زبان های برنامه نویسی مختلف است و با بهره گیری از تیم توسعه و پشتیبانی مجرب، بهترین عملکرد را در زمینه برنامه نویسی ارائه می دهد.

تصاویر و ویدیو های کتابخانه ساتپا

نمونه کار کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا (2)
نمایش ویدیو درباره نمونه کار کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا (2)
تست کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا در شب
نمایش ویدیو درباره تست کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا در شب
تست کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا در روز
نمایش ویدیو درباره تست کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا در روز
پلاک خوان اندروید ساتپا
نمایش ویدیو درباره پلاک خوان اندروید ساتپا

کاربرد های کتابخانه تشخیص پلاک

ساتپا برنامه نویسی
توسعه نرم افزاری
آی پلاک پارکینگ
مدیریت پارکینگ
آی پلاک جاده و خیابان
ترافیک شهری
ساتپا هوشمند سازی
هوشمند سازی
آی پلاک تاکسی رانی
مدیریت تاکسی رانی
آی پلاک عوارضی
امنیتی / حراستی

مهم ترین قابلیت های ساتپا

کاور پس زمینه کتابخانه تشخیص پلاک ایرانی ساتپا ANPR License Plate Recognition Library

سوالات متداول

کتابخانه یا Library تشخیص پلاک در واقع موتور پردازشی نرم افزار های پلاک خوان می باشد که در این نرم افزار ها وظیفه ی دریافت تصاویر یا فریم ویدیو و تشخیص پلاک خودرو ها را بر عهده دارد.

کتابخانه تشخیص پلاک یا هسته پلاک خوان به مجموعه ای از کد های پردازشی گفته می شود که وظیفه شناسایی پلاک خودرو و خواندن ارقام پلاک در تصاویر و ویدیو را به عهده دارد اما نرم افزار پلاک خوان با استفاده از این کتابخانه به عنوان موتور پردازش پلاک خود، قابلیت های مختلفی اعم از کنترل تردد و نظارت بر ترافیک را به کاربران ارائه می دهند.

کتابخانه تشخیص پلاک محصولی است که کاربرد آن مختص به برنامه نویسان و شرکت های توسعه نرم افزاری است که می خواهند نرم افزار پلاک خوان خود را توسعه دهند. در کل، بازار کتابخانه ساتپا مختص به برنامه نویسان و بازار نرم افزار پلاک خوان مربوط به مصرف کنندگان نهایی است.

در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و خرید نرم افزار پلاک خوان دارید پیشنهاد می کنیم نرم افزار مدیریت تردد آی پلاک را بررسی کنید.

برند های مختلف دوربین های متعددی با کلاس پلاک خوان در لیست محصولات خود ارائه می کنند اما با توجه به شرایط محل استفاده از دوربین ممکن است برخی از این دوربین ها مناسب نباشند. در حالت کلی پیشنهاد ما استفاده از دوربین پلاک خوان SH-D1232R است که ما در شرایط مختلف در طول شبانه روز و با سرعت تردد بالا تست و جواب مطلوبی دریافت کرده ایم.

در صورتی که در این مکان ها راهبند، گیت و یا سرعتگیر دارید به طوری که سرعت حرکت خودرو در محل ورودی پایین و نزدیک به صفر است، اکثر دوربین های برند های مختلف که در کلاس پلاک خوانی هستند پاسخگو نیاز شما می باشند اما حتما باید دقت کرد که در شب باید نور کافی برای پلاک خوانی مهیا باشد. پیشنهاد ما استفاده از دوربین پلاک خوان SH-D1531P است که از پروژکتور داخلی بهره می برند و در شرایط مختلف تست شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله پارکینگ هوشمند با سیستم پلاک خوان را مطالعه کنید.

مشتریان ساتپا

اسکرول به بالا