کتابخانه تشخیص چهره روبینا

کتابخانه تشخیص چهره
روبینا

سامانه تشخیص چهره روبینا جهت شناسایی و کنترل تردد افراد، در سازمان ها، ادارات، بانک ها و ارگان هایی که به نوعی با امنیت سر و کار دارند طراحی شده است. این سامانه با استفاده از به روزترین الگوریتم های بینایی ماشین و هوش مصنوعی قادر به تشخیص افراد در شرایط نوری مختلف و به صورت آنی ( Real-Time ) است.

99%

دقت روی پایگاه داده lFW

100ms

سرعت تشخیص چهره

1000 نفر

قابلیت تشخیص

++C

زبان برنامه نویسی

مساله

بهترین راهکار برای شناسایی هویت افراد چیست؟ چگونه می توان افراد را بدون روش های تماسی و فیزیکی شناسایی کرد؟ آیا می توان پروسه حضور و غیاب را با حفظ فاصله انجام داد؟ برای تشخیص ورود افراد غیر مجاز به یک محوطه چه راهی وجود دارد؟

ضرورت

تشخیص هویت افراد به یکی از مهم ترین و پرحاشیه ترین مسائل دهه اخیر تبدیل شده است. شناسایی هویت از طریق اطلاعات بیومتریک افراد روشی کارآمد و دقیق است که در این حوزه، تشخیص چهره بیشترین تقاضا را دارد. علی الخصوص در سال های اخیر جامعه جهانی نیازمند راهکار های غیر تماسی است تا بتوان فرایند های حضور و غیاب و کنترل افراد را از راه دور و با دقت بالا انجام داد.

راهکار

کتابخانه تشخیص چهره روبینا موتوری نرم افزاری برای انجام فرایند شناسایی هویت بیومتریک از طریق تشخیص چهره است. این محصول دانش بنیان ایرانی از شرکت شهاب است که با استفاده از آن می توان قابلیت تشخیص و تفکیک چهره افراد را به محصولات نرم افزاری اضافه کرد.

مزایا

کتابخانه روبینا از به روز ترین تکنیک های پرازش تصویر و هوش مصنوعی برای تشخیص چهره و احراز هویت افراد استفاده می کند و با استفاده از الگوریتم های یادگیری عمیق (Deep Learning) دقت بسیار بالایی را در انجام این فرایند ارائه می کند که بدون تاثیر گیری از تغییر سن، ظاهر افراد، آرایش و پیرایش، چهره افراد را با دقت قابل اعتمادی تشخیص می‌دهد.

تصاویر و ویدیو ها

نرم افزار تشخیص چهره روبینا ایران پرتغال
نمایش ویدیو درباره نرم افزار تشخیص چهره روبینا ایران پرتغال
تست نسخه انگلیسی کتابخانه تشخیص چهره روبینا
نمایش ویدیو درباره تست نسخه انگلیسی کتابخانه تشخیص چهره روبینا
نمونه کار کتابخانه تشخیص چهره روبینا هزارپا
نمایش ویدیو درباره نمونه کار کتابخانه تشخیص چهره روبینا هزارپا

کاربرد ها

توسعه نرم افزاری
تشخیص چهره اماکن تجاری
مراکز تجاری و گردشگری
تشخیص چهره فروشگاه ها
فروشگاه ها
پلاک خوان سازمان ها و ادارات
ادارات
تشخیص چهره برای اپلیکیشن ها
اپلیکیشن ها
پلاک خوان دانشگاه ها
دانشگاه ها و مدارس

مهم ترین قابلیت ها

پردازش چهره کتابخانه تشخیص چهره شرکت شهاب
اسکرول به بالا