نرم افزار مدیریت تردد و پارکینگ

آی پلاک

آی پلاک

آی پلاک، نرم افزاری جامع و تخصصی در زمینه ی مدیریت و کنترل هوشمند تردد است که با اتصال به دوربین های نظارتی می تواند کنترلی دقیق و آنی از تردد خودرو ها را ارائه داده و اطلاعات کامل هر تردد را ثبت کند. همچنین آی پلاک قابلیت فرمان مستقیم به راهبند و گیت ها را دارد و با اتصال به آن ها، می تواند به صورت خودکار و هوشمند رفت و آمد را مدیریت کند.

نرم افزار مدیریت تردد و پارکینگ آی پلاک

ثبت آنی

پلاک خودرو ها

تشخیص انواع

پلاک های استاندارد ایران

سازگار

با انواع دوربین

کنترل هوشمند

راهبند

مدیریت هوشمند تردد با آی پلاک

امروزه مدیریت تردد یکی از مهم ترین نیازمندی های اکثر سازمان ها، مجتمع های مسکونی، عوارضی ها و پارکینگ های عمومی و اختصاصی است. نرم افزار های مدیریت تردد زیادی در کشور تهیه شده است که اکثر آن ها نیازمند یک باجه نگهبانی و کاربر انسانی هستند.

این روش شاید تا حدودی پاسخگوی نیاز ها باشد، اما در دراز مدت، مقرون به صرفه نیست. از طرفی سازمان ها، پارکینگ ها و مجتمع های مسکونی غالبا به منظور برقراری امنیت، نیازمند استفاده از سامانه های دوربین مدار بسته هستند.

تشخیص پلاک یک فرایند نظارت تصویری است که از طریق شناسایی خودکار حروف و ارقام در تصاویر خودروها، صورت می گیرد. تشخیص پلاک می تواند از طریق دوربین های نظارتی در سطح جاده ها و خیابان ها و یا با استفاده از دوربین های مدار بسته برای کاربردهایی مانند مدیریت پارکینگ و عوارضی ها مورد استفاده قرار گیرد.

به منظور استفاده بهتر از دوربین ها، می توان ورود و خروج خودروها را نیز با استفاده از سامانه تشخیص پلاک و مدیریت تردد، ثبت کرد و در اختیار هیات مدیره قرار داد. ضمن اینکه می توان برای هوشمند سازی رفت و آمد، درب ورودی را به سامانه مدیریت تردد متصل کرد تا به صورت خودکار با استفاده از شماره پلاک خودرو، درب را باز کند.

پلاک خوان قلب هر سیستم حمل و نقل هوشمند است. این تکنولوژی می تواند توسط بخش های مختلف نیروهای انتظامی و پلیس به عنوان روشی جهت جمع آوری الکترونیکی وجه عوارضی در جاده ها و نظارت بر وضعیت ترافیک (مانند تخلفات عبور از چراغ قرمز) استفاده گردد.

در این راستا شرکت شهاب، نرم افزار مدیریت پارکینگ و تردد آی پلاک با قابلیت های ویژه برای مجتمع های مسکونی، سازمان ها و ادارات، پارکینگ ها، باسکول ها، راه ها و… تولید و عرضه کرده است. این نرم افزار که با جدیدترین سکوی برنامه نویسی مایکروسافت (WPF) نوشته شده است و از موتور هوشمند تشخیص پلاک ساتپا بهره می برد.

پخش ویدیو

کاربرد ها

سازمان
آی پلاک کارخانه
کارخانه
آی پلاک مجتمع مسکونی
مجتمع مسکونی
آی پلاک جاده و خیابان
جاده و خیابان
آی پلاک پارکینگ
پارکینگ
آی پلاک هتل
هتل و سینما
آی پلاک تاکسی رانی
تاکسی رانی
آی پلاک دانشگاه
دانشگاه
معاینه فنی
آی پلاک عوارضی
عوارضی

مهم ترین قابلیت ها :

دریافت نسخه آزمایشی :

برای دانلود نسخه ی آزمایشی آی پلاک، بر روی لینک زیر کلیک کنید. پس از تایید ضوابط، نام و ایمیل خود را وارد کنید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

آیکون

نسخه آزمایشی آی پلاک 600.13 MB 11684 downloads

رمز فایل : www.shahaab-co.ir       ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نسخه...

تاریخچه به روز رسانی:

تاریخ: 1398/09/27

  • رفع باگ در بخش ROI
  • تغییرات جزئی در بخش اتصال و قطع دوربین برای بسته نشدن برنامه

تاریخ: 1398/09/16

  • رفع باگ در تکرار ویدئو
  • اضافه کردن جستجوی مالکین در بخش مدیریت خودروها
  • رفع باگ در بخش حذف مالک
  • رفع باگ در بخش مدیریت مالکین و کاربران

 

تاریخ: 1398/09/09

  • کاهش زمان بارگذاری اولیه نرم افزار.

تاریخ: 1398/09/03

  • رفع باگ در ارتباط با برد رله
12 نظرات

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت