نرم افزار نویسه خوان پرشیانگار

نرم افزار نویسه خوان
پرشیانگار

پرشیانگار، سامانه‌ی نویسه خوان ( OCR ) قدرتمند است که شما را از در بسیاری از موارد از تایپ مجدد مستندات چاپی بی‌نیاز می‌کند. با استفاده از پرشیانگار می‌توانید در کمتر از چند ثانیه اسناد چاپی‌تان را با دقتی بیش از ٩۵% به متون متناظر تبدیل کنید.

95%

دقت بازشناسی

4 ثانیه

خواندن صفحه A4

اصلاح خودکار

چرخش تصاویر

10

فونت پشتیبانی شده

اسنادتان را به word و pdf تبدیل کنید

کافیست صفحه‌ی مورد نظر را با دقت (درجه تفکیک) ٣٠٠ dpi اسکن کنید و تصویر آن را به نویسه خوان ( OCR ) پرشیانگار بسپارید. رابط کاربری زیبا و کاربرپسند، استفاده از پرشیانگار را بسیار تسهیل می کند. می‌توانید با کلیک بر روی یک دکمه، اسنادتان را بخوانید.

پرشیانگار، چرخش تصویر را اصلاح می‌کند، نواحی مختلف متنی و تصویری را پیدا می‌کند و نواحی متنی را با دقت و سرعت برایتان تایپ می‌کند! در صورت تمایل می‌توانید خودتان به کمک ابزار ایجاد ناحیه، نواحی مورد علاقه‌ی خود را تعیین کنید تا سیستم تنها همان نواحی را بخواند.

امروزه همه به دنبال جستجوی آسان در مطالب و اطلاعات آرشیوی هستند. این کار برای اسنادی که از ابتدا دیجیتالی بوده‌اند کار آسانی است، اما برای آرشیوها کاغذی این کار نشدنی است؛ با استفاده از نرم افزار نویسه خوان پرشیانگار، به راحتی اسناد کاغذی خود را قابل جستجو کرده و به آنها روح و زندگی ببخشید.

ویژگی ها

نیاز مندی های نصب

برای نصب برنامه نیاز به نصب هیچ سکوی نرم‌افزاری یا درایور سخت‌افزاری خاصی ندارید و تنها کافیست ویندوز XP، ویستا، ویندوز ۷ یا ۸ روی دستگاه شما نصب باشد. حداقل حافظه‌ی RAM لازم برای اجرای برنامه ۲۵۶ مگابایت برای ویندوز XP و ۵۱۲ مگابایت برای ویندوز VISTA است. حداقل پردازنده‌ی لازم پنتیوم ۴ یا معادل آن است.

اسکرول به بالا