مدیریت تردد آی پلاک – نسخه های جدید

پس از گذشت حدود دو سال از توسعه نرم افزار مدیریت تردد آی پلاک بحمدالله، این نرم افزار به بلوغ خوبی رسیده و مشتریان خودش را به خوبی پیدا کرده است. آی پلاک در حال حاضر در قالب نسخه های تک دوربین تا ۱۰ دوربین عرضه می شود و امکان استفاده به صورت محلی (local) و شبکه ای (client-server) را دارد. در نسخه محلی، آی پلاک و پایگاه داده‌ی SQL در یک کامپیوتر نصب می شود و در نسخه سرور، پایگاه داده و «آی پلاک نسخه مخصوص مدیر سیستم» روی کامپیوتر سرور نصب شده و برای هر گیت تردد یک «نسخه آی پلاک مخصوص کلاینت» نصب می شود. مدیر سیستم می تواند میزان دسترسی هر یک از کلاینتها (مثل نظارت، تعریف کاربر، تعریف خودرو، گزارش گیری و …) را تعیین کند، ضمن اینکه خودش می تواند در هر لحظه تردد مربوط به تمام گیتها را مشاهده کرده و گزارش گیری کند.

آی پلاک مجهز به موتور تشخیص پلاک ساتپا بوده و تمام ترددها را با خواندن رشته پلاک خودرو در پایگاه داده ثبت می کند. لازم به ذکر است که کتابخانه پلاکخوان ساتپا از بهترین کتابخانه های تشخیص پلاک ایران است که تاکنون بیش از ۱۱۰ شرکت فعال در حوزه کنترل تردد، این کتابخانه را تهیه کرده اند.

آی پلاک، جهت تردد خودروها (ورود و خروج) را نیز به کمک پلاکخوان، تشخیص داده شده و ثبت می‌کند. به زودی امکان تشخیص نوع خودرو (انواع سواری، ون، مینی بوس، اتوبوس و کامیون) هم به سیستم کنترل تردد اضافه خواهد شد.

علاوه بر اینها بردهای سخت افزاری متنوعی برای ارتباط با راهبند طراحی شده است که امکان کنترل راهبند به صورت با سیم، بی سیم و از طریق کارت شبکه را فراهم می کند.

نسخه مخصوص پارکینگ نیز در آینده نزدیک عرضه خواهد شد که در این نسخه، علاوه بر امکانات نسخه سازمانی، امکان محاسبه هزینه پارکینگ و چاپ برگه ورود نیز فراهم خواهد شد.برای کسب اطلاعات بیشتر، با شرکت شهاب تماس بگیرید.

همچنین پیشنهاد می شود برای پروژه های کنترل تردد خود از دوربین های پلاک خوان SH-D1232R استفاده کنید.

در ادامه تصاویری از نسخه ۶ دوربینه آی پلاک را مشاهده می کنید:

آی پلاک - نرم افزار کنترل تردد با پلاکخوانی هوشمند

آی پلاک - نرم افزار کنترل تردد با پلاکخوانی هوشمند

آی پلاک - نرم افزار کنترل تردد با پلاکخوانی هوشمند

آی پلاک - نرم افزار کنترل تردد با پلاکخوانی هوشمند

آی پلاک - نرم افزار کنترل تردد با پلاکخوانی هوشمند

iPelak Traffic Control 7

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا