اطلاعیه تغییر قیمت محصولات در سال ۹۹

نظر به تصمیم هیات مدیره شرکت دانش بنیان شهاب مبنی بر افزایش قیمت محصولات کتابخانه  تشخیص پلاک ساتپا و کتابخانه تشخیص چهره روبینا ، خواهشمند است در صورت تمایل به خرید محصولات ذکر شده با قیمت های فعلی و بهره مندی از تخفیفات بسته ای، سفارشات خود را از طریق فروشگاه سایت و یا شماره تلفن های داده شده ثبت نمایید.

تخفیف ولادت امام علی محصولات شهاب
لوگو نرم افزار تشخیص پلاک ساتپا

کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا

کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا، جهت کنترل تردد خودرو ها و تامین امنیت طراحی گردیده که می تواند با استفاده از تکنیک های پیشرفته پردازش تصویر، عملیات پلاک خوانی خودرو در حال حرکت را با دقت بسیار بالا و کمترین خطا ممکن و به صورت آنی ( Real Time ) انجام دهد.

لوگو کتابخانه تشخیص چهره روبینا

کتابخانه تشخیص چهره روبینا

سامانه تشخیص چهره روبینا جهت شناسایی و کنترل تردد افراد، در سازمان ها، ادارات، بانک ها و ارگان هایی که به نوعی با امنیت سر و کار دارند طراحی شده است. این سامانه با استفاده از به روزترین الگوریتم های بینایی ماشین و هوش مصنوعی قادر به تشخیص افراد در شرایط نوری مختلف و به صورت آنی ( Real Time ) است.

لوگو نرم افزار آی پلاک مربعی

نرم افزار پلاک خوانآی پلاک

آی پلاک، نرم افزاری جامع و تخصصی در زمینه ی مدیریت و کنترل هوشمند تردد است که با اتصال به دوربین های نظارتی می تواند کنترلی دقیق و آنی از تردد خودرو ها را ارائه داده و اطلاعات کامل هر تردد را ثبت کند. همچنین آی پلاک قابلیت فرمان مستقیم به راهبند و گیت ها را دارد و با اتصال به آن ها، می تواند به صورت خودکار و هوشمند رفت و آمد را مدیریت کند.

با ما تماس بگیرید

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی شرکت و همچنین از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید و سفارشات خود را ثبت کنید.

ایمیل : info@shahaab-co.ir

شماره تماس : 02331099

اسکرول به بالا