نرم افزار مدیریت تردد و پلاک خوان آی پلاک

نرم افزار پلاک خوان و مدیریت تردد
آی پلاک

آی پلاک، نرم افزار پلاک خوان جامع و تخصصی در زمینه ی مدیریت و کنترل هوشمند تردد است که با اتصال به دوربین های نظارتی می تواند کنترلی دقیق و آنی از تردد خودرو ها را ارائه داده و اطلاعات کامل هر تردد را ثبت کند. همچنین آی پلاک قابلیت فرمان مستقیم به راهبند و گیت ها را دارد و با اتصال به آن ها، می تواند به صورت خودکار و هوشمند رفت و آمد را مدیریت کند.

ثبت آنی

پلاک خودرو ها

تشخیص انواع

پلاک های استاندارد ایران

سازگار با

با انواع دوربین

اتوماسیون هوشمند

راهبند

مساله

چگونه می توان اطلاعات کاملی از خودرو های در حال رفت و آمد را در دسترس داشت؟ برای ثبت اطلاعات ورود و خروج خودرو کارکنان به محوطه سازمان چه راهکاری وجود دارد؟ برای اتوماسیون پارکینگ ها روشی بهینه تر از کارت ها و تگ های RFID وجود دارد؟ چه کاری می توان برای هوشمند سازی گیت و پارکینگ منازل مسکونی انجام داد؟

ضرورت

کنترل تردد در دنیای امروز اهمیت بسیار بالایی دارد. با استفاده روز افزون از خودرو ها و سایر وسایل نقلیه، جهان امروز بیش از همیشه نیازمند راهکاری برای نظارت بر تردد خودرو ها و افراد است. این راهکار باید علاوه بر دقت قابل اعتماد، نیازمند پایداری دائمی است تا بتواند به صورت 24 ساعته بر تردد خودرو ها نظارت داشته باشد.

راهکار

نرم افزار پلاک خوان آی پلاک راهکاری امن و مطمئن برای ثبت اطلاعات خودرو های در حال تردد است. آی پلاک با بهره گیری از کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا ، دقت بسیار بالایی در ثبت پلاک خودرو های در حال تردد ارائه می دهد. این نرم افزار همچنین قابلیت های متعددی در زمینه جستجو پلاک ها بر اساس پارامتر های مختلف، گزارش گیری جامع، کنترل هوشمند راهبند و گیت و صدور قبض را در اختیار کاربران قرار می دهد.

مزایا

نرم افزار پلاک خوان آی پلاک با نسخه های کاربری مختلف خود، دایره ی وسیعی از نیاز های کاربران را در حوزه پلاک خوانی و نظارت تصویری پاسخ می دهد. این نرم افزار قابلیت مدیریت پارکینگ های هوشمند، کنترل گیت ورودی و خروجی سازمان ها و منازل مسکونی، نظارت بر خیابان ها و جاده های شهری و بین شهری و نصب بر روی خودرو های درحال حرکت را دارا می باشد. همچنین این نرم افزار قابلیت استفاده به صورت محلی (لوکال) و کلاینت/سرور را دارد.

تصاویر و ویدیو ها

نمونه کار نرم افزار آی پلاک
نمایش ویدیو درباره نمونه کار نرم افزار آی پلاک
نمونه کار نرم افزار پلاک خوان آی پلاک در شب
نمایش ویدیو درباره نمونه کار نرم افزار پلاک خوان آی پلاک در شب
پلاک خوانی با آی پلاک
نمایش ویدیو درباره پلاک خوانی با آی پلاک
نرم افزار آی پلاک سیار و دوربین پلاک خوان روی خوردو
نمایش ویدیو درباره نرم افزار آی پلاک سیار و دوربین پلاک خوان روی خوردو

کاربرد ها

پلاک خوان سازمان ها و ادارات
سازمان
آی پلاک مجتمع مسکونی
مجتمع مسکونی
آی پلاک پارکینگ
پارکینگ
آی پلاک تاکسی رانی
تاکسی رانی
معاینه فنی
آی پلاک کارخانه
کارخانه
آی پلاک جاده و خیابان
جاده و خیابان
آی پلاک هتل
هتل و سینما
پلاک خوان دانشگاه ها
دانشگاه
آی پلاک عوارضی
عوارضی

مهم ترین قابلیت ها

ویژگی های نرم افزار مدیریت تردد آی پلاک

نسخه های کاربردی

آی پلاک مجتمع مسکونی

آی پلاک سازمانی و مسکونی

ویژگی های اختصاصی
آی پلاک سازمان

آی پلاک شهری

ویژگی های اختصاصی
آی پلاک پارکینگ

آی پلاک پارکینگی

ویژگی های اختصاصی
آی پلاک جاده و خیابان

آی پلاک جاده ای

ویژگی های اختصاصی
آی پلاک روستایی

آی پلاک روستایی

ویژگی های اختصاصی
آی پلاک سیار

آی پلاک سیار

ویژگی های اختصاصی

سوالات متداول

بله . با وارد کردن رشته اتصال دوربین های مختلف، می توان آن ها را به نرم افزار پلاک خوان متصل کرد. ولی هر دوربینی مناسب پلاک خوانی نمی باشد.

برای استفاده از نرم افزار های پلاک خوان ، دوربین باید تصاویر مناسب و واضح از پلاک ثبت کرده و به نرم افزار ارائه کند.

معمولا هنگام استفاده از دوربین های نظارتی غیر پلاک خوان ، هنگامی که خودرو در حال حرکت باشد پلاک ها تار یا به اصطلاح Blur می شوند. مخصوصا این حالت در تصاویر شب بیشتر اتفاق می افتد.

در این حالت تصاویر پلاک توسط هیچ نرم افزار پلاک خوانی قابل بازیابی یا شناسایی نیست.

دوربین های پلاک خوان با بهینه سازی ها و پیش پردازش هایی که روی تصاویر آن ها انجام می شود، قادر هستند که پلاک خودرو های درحال تردد را در حال حرکت با سرعت های بالا و همچنین در تمام ساعات شبانه روز به وضوح ضبط کنند تا نرم افزار پلاک خوان بتواند این پلاک ها را ثبت و گزارش کند.

برند های مختلف دوربین های متعددی با کلاس پلاک خوان در لیست محصولات خود ارائه می کنند اما با توجه به شرایط محل استفاده از دوربین ممکن است برخی از این دوربین ها مناسب نباشند. در حالت کلی پیشنهاد ما استفاده از دوربین پلاک خوان SH-D1232R است که ما در شرایط مختلف در طول شبانه روز و با سرعت تردد بالا تست و جواب مطلوبی دریافت کرده ایم.

در صورتی که در این مکان ها راهبند، گیت و یا سرعتگیر دارید به طوری که سرعت حرکت خودرو در محل ورودی پایین و نزدیک به صفر است، اکثر دوربین های برند های مختلف که در کلاس پلاک خوانی هستند پاسخگو نیاز شما می باشند اما حتما باید دقت کرد که در شب باید نور کافی برای پلاک خوانی مهیا باشد. پیشنهاد ما استفاده از دوربین پلاک خوان SH-D1531P است که از پروژکتور داخلی بهره می برند و در شرایط مختلف تست شده اند.

به طور کلی نرم افزار های پلاک خوان قابلیت تشخیص شماره پلاک در چنین تصاویری را ندارند. برای رفع چنین مشکلاتی بهتر است پیش از مواجه شدن با ضرر های مالی یا جانی ، اقدام به نصب دوربین های مناسب نمایید.

دوربین های پلاک خوان یا به اصطلاح LPR به دوربین هایی گفته می شود که تصاویر آن ها برای شناسایی پلاک ها به بهترین شکل بهینه شده است تا بتوان از طریق نرم افزار های پلاک خوان ، پلاک خودرو ها را در تمام ساعات روز و انواع شرایط آب و هوایی ثبت و گزارش کرد.

 

دوربین های تجمیع شده ( Embedded ) پلاک خوان، دوربین هایی هستند که پردازنده و نرم افزار تشخیص پلاک درون دوربین تعبیه شده است و علاوه بر ارائه تصاویر بهینه ، پلاک خودرو های درون تصویر نیز توسط خود دوربین گزارش می شود.

برای ثبت پلاک ها و استفاده از نرم افزار های پلاک خوان باید از دوربین های مخصوص پلاک خوانی استفاده شود. استفاده از دوربین های دیگر به هیچ صورت تایید یا تضمین نمی شود. برای مشاوره جهت انتخاب دوربین مناسب می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشتریان آی پلاک

برچسب ها:

Scroll to Top