دوربین پلاک خوان مدل SH-D1531P

دوربین پلاک خوان
SH-D1531P

دوربین پلاک خوان SH-D1531P به صورت مقرون به صرفه برای شناسایی پلاک ها در شرایط کنترل شده مانند پارکینگ ها طراحی شده است تا پلاک خودرو ها را در حالت توقف یا حرکت با سرعت پایین ضبط کند.

5MP

قدرت تفکیک

6 عدد

LED پاور سفید

مناسب برای

پارکینگ ها

IP67

مقاوم در برابر آب و غبار

معرفی

یکی از مهم ترین نیازمندی ها در زمینه کنترل تردد، دوربین های مداربسته ای هستند که بتوانند پلاک خودرو ها را در شرایط مختلف ضبط کنند. به خصوص هنگام استفاده از نرم افزار های پلاک خوان مانند نرم افزار پلاک خوان آی پلاک ، نیاز به چنین دوربین هایی که تصاویر واضحی از پلاک خودرو ها ثبت کنند بیشتر احساس می شود.

دوربین پلاک خوان SH-D1531P ، دوربینی مدار بسته تحت شبکه IP ( دیجیتال ) از نوع بولت می باشد که با قدرت تفکیک 5 مگاپیکسلی خود تصویری واضح و تا نرخ فریم 30 فریم بر ثانیه را به شما ارائه می دهد. این دوربین از قابلیت DWDR برای بالابردن کیفیت تصاویر خروجی بهره می برد و برای بهبود نور تصویر، از  BLC استفاده می کند. این دوربین دارای پروژکتور داخلی مرئی سفید می باشد که نور را با پرتاب نور مفید 25 متر ساطع می کند. لازم به ذکر است دوربین پلاک خوان شهاب دارای استاندارد حفاظتی IP67 ( مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار ) می باشد.

این دوربین در شرایط کنترل شده می تواند تصویر بسیار واضحی از پلاک خودرو ها ضبط کند و برای استفاده در پارکینگ و مکان هایی که گیت کنترل تردد، راهبند یا سرعتگیر دارند، قابل استفاده می باشد. دوربین پلاک خوان SH-D1531P دارای 2 حالت تنظیمات برای روز و شب است که از این طریق می تواند برای استفاده در شرایط مختلف نوری در شبانه روز، مناسب باشد.

لازم به ذکر است که تمامی مشخصات فنی دوربین توسط مهندسین شرکت شهاب در شرایط کاملا واقعی تست شده اند.

دوربین مدار بسته پلاک خوان 1425

لنز موتورایز 2.8mm-12mm

پروژکتور داخلی با 6 عدد LED پاور سفید

درجه حفاظت IP67

دوربین پلاک خوان SH-D1531P

مناسب برای پارکینگ ها

تا سرعت 50 کیلومتر بر ساعت

برچسب ها:

اسکرول به بالا