دوربین پلاک خوان تجمیع شده (Embedded)

شاهد

دوربین پلاک خوان Embedded شاهد

دوربین پلاک خوان تجمیع شده (Embedded) شاهد، مجموعه ای از سخت افزار دوربین، پردازنده، نرم افزار پلاک خوان، پروژکتور ال ای دی ، سیستم تهویه داخلی و … می باشد که توانایی تشخیص پلاک و مدیریت تردد با سرعت و دقت بسیار بالا را داراست.

پلاک خوان تجمیع شده Embedded شاهد

2MP

قدرت تفکیک

2GHz

پردازنده 4 هسته ای

WiFi

اتصال بی سیم

IP66

مقاوم در برابر آب و غبار

دوربین شاهد

استفاده از دوربین پلاک خوان در آینده نزدیک به یکی از ملزومات هر پارکینگ، سازمان، مجتمع مسکونی و … تبدیل خواهد شد. امروزه نرم افزار های پلاک خوان متعددی از جمله نرم افزار پلاک خوان آی پلاک موجود می باشند که با اتصال به دوربین نظارتی و راهبند وظیفه تشخیص پلاک و مدیریت تردد را برعهده دارند. با این وجود مسائلی همچون انتخاب نوع دوربین و محل نصب آن، اتصال و همسان سازی دوربین و نرم افزار، انتخاب پردازنده مناسب جهت کارکرد مطلوب نرم افزار و … دربعضی موارد کار را دشوار می کند.

دوربین پلاک خوان تجمیع شده شاهد توسط مهندسین شرکت دانش بنیان شهاب جهت سهولت کار مشتریان طراحی گردیده که پردازنده و نرم افزار تشخیص پلاک درون دوربین تعبیه شده اند. این دوربین به سادگی در هر مکان قابل نصب می باشد و تنها با اتصال به منبع تغذیه فرایند پلاک خوانی را انجام می دهد و برای ارسال فرمان به راهبند، از اتصال بیسیم WiFi استفاده می کند. همچنین این دوربین با برخورداری از استاندارد IP66 (حفاظت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار) در تمام شرایط آب و هوایی از جمله باد و باران قابل استفاده می باشد و با دارا بودن نور افکن داخلی قابلیت پردازش پلاک در شب و روز را دارد.

پخش ویدیو
پخش ویدیو

کاربرد ها

ویژگی ها :

اسکرول به بالا