دوربین پلاک خوان جاده ای شهاب D1232R

دوربین پلاک خوان
SH-D1232R

دوربین پلاک خوان SH-D1232R برای شناسایی پلاک ها به بهترین شکل بهینه شده است تا بتوان پلاک خودرو ها را در تمام ساعات روز و انواع شرایط آب و هوایی و در سرعت های بالا ثبت کرد.

2MP

قدرت تفکیک

6 عدد

LED پاور سفید

مناسب برای

جاده ها و پارکینگ ها

IP66

مقاوم در برابر آب و غبار

معرفی

یکی از مهم ترین نیازمندی ها در زمینه کنترل تردد، دوربین های مداربسته ای هستند که بتوانند پلاک خودرو ها را در شرایط مختلف ضبط کنند. به خصوص هنگام استفاده از نرم افزار های پلاک خوان مانند نرم افزار پلاک خوان آی پلاک ، نیاز به چنین دوربین هایی که تصاویر واضحی از پلاک خودرو ها ثبت کنند بیشتر احساس می شود.

دوربین پلاک خوان SH-D1232R ، دوربینی تحت شبکه IP ( دیجیتال ) از نوع بولت می باشد که با قدرت تفکیک 2 مگاپیکسلی خود تصویری واضح و با کیفیت در ابعاد Full HD و تا نرخ فریم 30 فریم بر ثانیه را به شما ارائه می دهد. این دوربین از قابلیت DWDR برای بالابردن کیفیت تصاویر خروجی بهره می برد و برای بهبود نور تصویر، از  BLC استفاده می کند. این دوربین دارای پروژکتور داخلی مرئی سفید می باشد که نور را با پرتاب نور مفید 25 متر ساطع می کند. لازم به ذکر است دوربین پلاک خوان شهاب دارای استاندارد حفاظتی IP66 ( مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار ) می باشد.

این دوربین در شرایط مختلف می تواند تصویر بسیار واضحی از پلاک خودرو ها ضبط کند و در کاربرد های مختلفی از پارکینگ ها تا جاده ها ، قابل استفاده می باشد. دوربین پلاک خوان SH-D1232R دارای 3 حالت تنظیمات برای روز ، شب و طلوع-غروب است که از این طریق می تواند برای استفاده در شرایط مختلف نوری در شبانه روز، مناسب باشد. همچنین این دوربین برای استفاده در جاده ها و خیابان ها گزینه مناسبی است و با نصب این دوربین روی دکل های نظارتی، می توان پلاک خودرو های در حال حرکت با سرعت بالا را نیز ضبط کرد.

لازم به ذکر است که تمامی مشخصات فنی دوربین توسط مهندسین شرکت شهاب در شرایط کاملا واقعی تست شده اند.

دوربین پلاک خوان جاده ای شهاب D1232R

لنز وریفوکال 6mm-22mm

پروژکتور داخلی با 6 عدد LED پاور سفید

درجه حفاظت IP66

دوربین پلاک خوان SH-D1232R

مناسب برای جاده ها و پارکینگ ها

تا سرعت 150 کیلومتر بر ساعت

برچسب ها:

اسکرول به بالا