دوربین پلاک خوان جاده ای شهاب SH-D1232R

دوربین پلاک خوان
SH-D1232R

دوربین پلاک‌خوان مدل SH-D1232R برای تشخیص دقیق پلاک‌ خودروهای در حال حرکت با سرعت بالا در بزرگراه‌ها، جاده‌ها، خیابان‌ها، ورودی اماکن و... طراحی شده است. پروژکتور داخلی، این دوربین را قادر می‌سازد تا پلاک خودرو را در شرایط مختلف آب و هوایی و نیز ساعات مختلف شبانه روز حتی با وجود نور بسیار کم شناسایی کند.

2MP

قدرت تفکیک

6 عدد

LED پاور سفید

مناسب برای

جاده ها و پارکینگ ها

IP66

مقاوم در برابر آب و غبار

معرفی

یکی از مهم ترین نیازمندی ها در زمینه کنترل تردد، دوربین پلاک خوان با کیفیتی است که بتواند پلاک خودرو ها را در شرایط مختلف ضبط کند. به خصوص هنگام استفاده از نرم افزار های پلاک خوان مانند نرم افزار پلاک خوان آی پلاک ، نیاز به چنین دوربین هایی که تصاویر واضحی از پلاک خودرو ها ثبت کنند بیشتر احساس می شود.

دوربین پلاک خوان SH-D1232R ، دوربینی تحت شبکه IP ( دیجیتال ) از نوع بولت می باشد که با قدرت تفکیک 2 مگاپیکسلی خود، تصویری واضح و با کیفیت در ابعاد Full HD و تا نرخ فریم 30 فریم بر ثانیه را ارائه می دهد. این دوربین از قابلیت DWDR برای بالابردن کیفیت تصاویر خروجی بهره می برد و برای بهبود نور تصویر، از  BLC استفاده می کند. این دوربین پلاک خوان دارای پروژکتور داخلی مرئی سفید است که توانایی پرتاب نور سفید به طول بیش از 25 متر را دارد. لازم به ذکر است دوربین پلاک خوان شهاب دارای استاندارد حفاظتی IP66 ( مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار ) است.

این دوربین در شرایط مختلف می تواند تصویر بسیار واضحی از پلاک خودرو ها ضبط کند و در کاربرد های متنوعی از بزرگراه ها گرفته تا پارکینگ ها ، قابل استفاده می باشد. دوربین پلاک خوان SH-D1232R دارای 3 حالت تنظیمات برای روز ، شب و طلوع-غروب است که از این طریق می تواند برای استفاده در شرایط مختلف نوری در شبانه روز، به کار گرفته شود. همچنین این دوربین برای استفاده در جاده ها و خیابان ها گزینه مناسبی است و با نصب این دوربین روی دکل های نظارتی، می توان پلاک خودرو های در حال حرکت با سرعت بالا را نیز ضبط کرد.

لازم به ذکر است تمامی مشخصات فنی این دوربین توسط مهندسین شرکت شهاب در شرایط کاملا واقعی تست شده است.

نمونه ویدیو ها و تصاویر واقعی

نمونه کار دوربین پلاک خوان SH-D1232R در روز
نمایش ویدیو درباره نمونه کار دوربین پلاک خوان SH-D1232R در روز
نمونه کار دوربین پلاک خوان SH-D1232R در عصر
نمایش ویدیو درباره نمونه کار دوربین پلاک خوان SH-D1232R در عصر
نمایش ویدیو درباره نمونه کار دوربین پلاک خوان SH-D1232R در غروب 2
نمایش ویدیو درباره نمونه کار دوربین پلاک خوان SH-D1232R در غروب
دوربین پلاک خوان جاده ای شهاب D1232R

لنز وریفوکال 6mm-22mm

پروژکتور داخلی با 6 عدد LED پاور سفید

درجه حفاظت IP66

دوربین پلاک خوان
SH-D1232R

مناسب برای جاده ها و پارکینگ ها
تا سرعت 150 کیلومتر بر ساعت

برچسب ها:

اسکرول به بالا