دوربین مدار بسته

پلاک خوان شهاب

دوربین پلاک خوان شهاب

دوربین های پلاک خوان برای شناسایی پلاک ها به بهترین شکل بهینه شده است تا بتوان از طریق نرم افزار های پلاک خوان ، پلاک خودرو ها را در تمام ساعات روز و انواع شرایط آب و هوایی ثبت و گزارش کرد.

دوربین پلاک خوان شهاب ساخت ایران

2MP

قدرت تفکیک

6 عدد

LED پاور سفید

POE

تغذیه از طریق کابل شبکه

IP66

مقاوم در برابر آب و غبار

دوربین پلاک خوان

امروزه با توجه به تعدد برندهای تولید کننده دوربین و تنوع زیاد قیمتی، اغلب متقاضیان نرم افزار های پلاک خوان از جمله نرم افزار پلاک خوان آی پلاک ، در انتخاب دوربین پلاک خوان، دچار سردرگمی می‌شوند. شرکت دانش بنیان شهاب به منظور کمک به مشتریان جهت انتخاب دوربین مناسب، دوربینی بهینه و کاربردی برای رفع نیاز آن ها طراحی و مونتاژ کرده است.

دوربین پلاک خوان شهاب ، دوربینی مدار بسته تحت شبکه IP ( دیجیتال ) از نوع بولت می باشد که با قدرت تفکیک 2 مگاپیکسلی خود تصویری واضح و با کیفیت در ابعاد Full HD و تا نرخ فریم 30 فریم بر ثانیه را به شما ارائه می دهد. این دوربین از قابلیت DWDR برای بالابردن کیفیت تصاویر خروجی بهره می برد و برای بهبود نور تصویر، از  BLC استفاده می کند. این دوربین دارای پروژکتور داخلی مرئی سفید می باشد که نور را با پرتاب نور 40 متر ساطع می کند. لازم به ذکر است دوربین پلاک خوان شهاب دارای استاندارد حفاظتی IP66 ( مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار ) می باشد.

همچنین این دوربین از مکانیزم تغذیه برق از طریق کابل شبکه POE  بهره می برد که می توانید جهت سهولت نصب و صرفه جویی در مصرف سیم و کابل، از طریق برد جانبی مخصوص، تغذیه برق مورد نیاز برای راه اندازی دوربین را به وسیله کابل شبکه تامین کنید.

لازم به ذکر است که تمامی مشخصات فنی دوربین توسط مهندسین شرکت شهاب در شرایط کاملا واقعی تست شده اند.

کاربرد ها

مزایا

اسکرول به بالا